» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

گازرسانی به ۲ شهر، ۱۹۷ روستا و ۹ طرح صنعتی استان فارس آغاز شد

۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۹:۵۶ کد مطلب: 20099

استاندار فارس گفت: بهره‌برداری و آغاز عملیات گازرسانی به ۲ شهر، ۱۹۷ روستا و ۹ طرح صنعتی استان فارس با اعتباری بالغ بر ۳۶۳ میلیارد تومان انجام شد.

به گزارش سروستان ما، اسماعیل تبادار در مراسم بهره‌برداری و آغاز عملیات گازرسانی به دو شهر، 197 روستا و 9 طرح صنعتی به مناسبت دهه فجر، این دستاوردها را برگ دیگری در استمرار خدمات رسانی دولت و نظام جمهوری اسلامی به مردم شریف استان فارس دانست و اظهار داشت: این پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر 363 میلیارد تومان در سطح استان به بهره‌برداری می‌رسد و عملیات اجرایی تعداد زیادی در امر گازرسانی آغاز می‌شود.

رئیس شورای اداری استان فارس همچنین گفت: با احتساب پروژه‌های فعال گازرسانی در سطح استان سرمایه‌گذاری در این بخش در یکسال به بیش از یک‌هزار و 400 میلیارد تومان می‌رسد.

استاندار فارس با قدردانی  از دست اندرکاران راه اندازی این پروژه‌ها، گازرسانی را امری مهم در توسعه نقاط شهری و روستایی استان دانست و افزود: تامین انرژی در مناطق مختلف شهری و روستایی مزایای اقتصادی، زیست محیطی، اشتغال و کارآفرینی را در پی دارد.

 تبادار گازرسانی به مناطق صنعتی را نیز بسیار درخور توجه توصیف کرد و افزود: مناطق صنعتی به عنوان مراکز تولید و اشتغال در بهبود وضعیت اقتصادی و رفاه عمومی تاثیرگذار هستند.

وی  با تاکید بر اینکه خدمت رسانی به مردم باید در راستای تکلیف انجام شود، خاطر نشان کرد: ارتباط و همدلی هر چه بیشتر بین مردم و مسئولین، کشور را در برابر همه مخاطرات بیمه می‌کند.

منبع:تسنیم
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: