» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

برگزاری همایش سالیانه آمران به معروف و ناهیان از منکر در دانشگاه آزاد واحد سروستان+تصاویر

۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲:۱۹ کد مطلب: 20151

همایش سالانه امر به معروف ونهی از منکر با حضور اقشار مختلف مردم ومسئولین در تالار همایش های دانشگاه آزاد اسلامی سروستان برگزار شد

به گزارش خبرنگار سروستان ما، همایش سالانه امر به معروف ونهی از منکر با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین در تالار همایش های دانشگاه آزاد اسلامی سروستان برگزار شد.

 

در این همایش مهدوی، مسئول قرارگاه امر به معروف ونهی از منکر فارس در سخنانی ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و گرامیداشت سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ،تشکیل نظام اسلامی و سرنگونی رژیم منحط طاغوت را بزرگترین مصداق عملی کردن اندیشه امر به معروف ونهی از منکر دانست و گفت:  حضرت امام خمینی(ره) با درک صحیح و بینش پیامبر گونه خود انقلابی را رهبری و به پیروزی رساند که بی شک مهمترین اتفاق  دوره معاصر ماست.

 

وی در ادامه این مطلب افزود: وقوع انقلاب اسلامی در واقع مهمترین مصداق امربه معروف و نهی از منکر است که برکات زیادی را به دنبال خود به همراه آورده است .


مسئول قرار گاه امربه معروف ونهی از منکر فارس در ادامه افزود: گسترش فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر یک وظیفه  عمومی بوده و همه افراد جامعه باید نسبت به اجرایی شدن این واجب الهی مشارکت داشته باشند.

 

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد:تلاش شبانه‌روزی دشمن به‌ منظور افزایش منکرات و کاهش معروف‌ها در جامعه فرهنگ‌سازی بیش از پیش برای احیاء امر به معروف و نهی از منکر را می‌طلبد در حالی که امروز امر به معروف ونهی از منکر به واقع در جامعه مظلوم است

 

مهدوی با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص این دو فریضه مهم دینی تاکید کرد:با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری  این واجب فراموش شده بایستی توسط مردم اقامه  شود و همه ما در اجرایی شدن این فریضه الهی مسئول بوده و هر گونه کوتاهی در این امر خطیر نابخشودنی و غیر قابل اغماض است.

 

وی در ادامه این مطلب اظهار داشت:در جامعه ای که امر به معروف ونهی از منکر کمرنگ شود شاهد رشد و گرایش مردم به فرهنگ غربی خواهیم بود و در واقع بی توجهی به این فرضیه مهم منافع اسلام ومسلمین رابه خطر می اندازد

 

شایان ذکر است در این همایش از برترین آمران به معروف وناهیان از منکر تجلیل به عمل آمد.

 

گوشه هایی از این همایش از نگاه دوربین؛

 

انتهای پیام/س

 
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: