» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

شعر شاعر سروستانی در کتاب درسی پنجم دبستان + عکس

۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸:۱۴ کد مطلب: 20175

هادی فردسی شاعر خوش آوازه فارس که طنین خوش اشعارش از کته گنبد سروستان اقصی نقاط کشور را درنوردیده جوان‌ترین شاعر معاصری است که در سالهای اخیر بیشتر به کار کودک و نوجوان روی آورده است.

به گزارش سروستان ما، هادی فردسی شاعر خوش آوازه سروستانی که طنین خوش اشعارش از  کته گنبد سروستان  اقصی نقاط کشور را درنوردیده جوان‌ترین شاعر معاصری است که در نوجوانی و جوانی به عنوان چهره ملی شعر فارسی مطرح شد.

 

او که متولد تابستان ۶۵ است، اینک مرز سی سالکی را گذرانده و درسالهای اخیر بیشتر به کار کودک و نوجوان روی آورده است.
 
 
فردوسی شیرین ترین خاطره حرفه ای اش را شعرخوانی در محضر رهبر انقلاب می داند و امام خامنه ای هم در اوصاف وی و تحسین اشعار او عبارات و جملات نغز و ماندگاری اظهار داشته اند که در صفحات ادبی و تاریخی معاصر ثبت شده است.

 

این شاعر خوش آوازه سروستانی، صاحب بیش از ده مجموعه شعری در حوزه شعر کودک و نوجوان و شعر بزرگسال و حائز افزون بر یکصد رتبه و مقام از جشنواره های استانی و کشوری در سالیان اخیر است و بیشتر از شهدا در اشعارش یاد می کند.
 
 
وی که برنده جایزه بهترین کتاب سال دفاع مقدس و حائز عنوان جوان برتر فارس است، فعالیت شاعرانه در کتاب‌های درسی هدیه های آسمان پایه های چهارم و پنجم ابتدایی را در کارنامه خود دارد و ترانه هایی ماندگار سروده که بسیاری از خوانندگان مطرح ایران بسیاری از اشعار و سروده هایش را با آوازهای دلنشین خود در تاریخ هنرایران اسلامی ماندگار کردند.
 
شعر شاعر سروستانی در کتاب درسی پنجم دبستان + صوت

این شاعرخوش ذوق فارس از خیلی از شهرهای کشور نظیر مشهد و سمنان و اصفهان سفارش کار داشته و در تمام سفارشاتش خوش درخشیده اما بارها اعلام کرده آمادگی تهیه کتاب شعر کودک  و بزرگسال در وصف احمدابن موسی(ع) را دارد، اما تاکنون هیچ کدام از متولیان فرهنگی  سومین حرم اهل بیت به این اعلام آمادگی عکس العملی نشان ندادند.

 

منبع:شیرازه
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: