» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال
فرماندار سروستان در مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن؛

ملت بزرگ ایران نوکری استکبار جهانی را نخواهد کرد/ برقراری عدالت اجتماعی ابتدایی ترین وظیفه مسئولان کشور است

۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۳:۰۳ کد مطلب: 20239

فرماندار سروستان در مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن این شهرستان تصریح کرد: ملت بزرگ و سرافراز سروستان عملا اثبات کرده هرگز نوکری استکبار جهانی را نخواهد کرد و زیر بار حرف زور مستکبران ظالم نمی رود.

به گزارش خبرنگار سروستان ما، امروز و در سالروز سی و نهمین بهار آزادی، مردم بصیر، ولایتمدار ، انقلابی و شهیدپرور سروستان با حضور کم نظیر و ستودنی خویش در مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن بار دیگر حماسه ای شگفت در تاریخ پر افتخار خویش آفریدند و با تمام وجود عزم و اراده انقلابی خویش را در جهت حرکت قاطعانه در مسیر آرمان های امام راحل، انقلاب و شهدا تحت زعامت ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای به نمایش گذاشتند.

 

این مراسم که صبح امروز همزمان با سراسر ایران اسلامی از ساعت 9:30 صبح از میدان انقلاب سروستان آغاز  و تا میدان صاحب الزمان(عج) این شهر ادامه داشت، توده های مختلف مردم این خطه همیشه سرافراز بار دیگر با حماسه حضور خویش بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

گلبانگ های تکبیر و تحلیل و فریاد های استکبار ستیزی "مرگ برآمریکا" و " مرگ بر اسرائیل"  و " مرگ بر فتنه گر" شعارهایی بود که توسط مردم انقلابی و ولایی سروستان در آسمان این شهرستان طنین انداز شد.

 

در ادامه این مراسم سید علاءالدین کراماتی، فرماندار سروستان در سخنانی ضمن تجلیل از حماسه حضور مردم بصیر و ولایتمدار این شهرستان در مراسم راهپیمایی  یوم الله 22 بهمن با تاکید بر شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی که نشان از اوج مردم سالاری دینی نطام مقدس جمهوری اسلامی است اظهار داشت: ملت بزرگ ایران طی این چهل سال عملا اثبات کرده اند که بردگی  کشورهای سلطه گر را نفی کرده و با استکبار جهانی تا آخرین قطره خون مبارزه خواهد کرد.

 

وی در ادامه این مطلب افزود: ما پیرو مکتبی هستیم که ثانیه ای نوکری اجانب را نخواهد کرد و با چهل سال گذشته این شعار را عملا اثبات کرده ایم.

فرماندار سروستان با اشاره به تحریم های ظالمانه اقتصادی نظام سلطه و هجمه های سنگین دشمنان این انقلاب و این نظام در جبهه های  سیاسی و فرهنگی تصریح کرد:دشمنان این انقلاب و این نظام بدانند که ملت بزرگ ایران هیچ وقت به گذشته تلخ استبداد و ستم شاهی باز نخواهند گشت و مقتدرانه  راه رسیدن به آرمان های بلند و ملکوتی امام(ره)، انقلاب و شهدا تحت زعامت ولایت مطلقه فقیه را ادامه خواهند داد و در این مسیر از تحریم و جنگ و گرسنگی و گلوله باران نمی هراسد و این موارد  را طی این چهار دهه از عمر پر برکت انقلاب اسلامی عملا اثبات کرده ایم.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خویش با اشاره به گسترش عدالت اجتماعی که از جمله آرمان های انقلاب اسلامی بوده خواستار توجه بیش از پیش مسئولان کشور نسبت به شهرستان سروستان شد و تاکید کرد: اگر قرار است پرچم این نظام مقدس را به دست صاحب  اصلی آن حضرت ولیعصر(عج) دهیم باید برپا کننده عدالت اجتماعی واقعی در جای جای ایران اسلامی باشیم و این جزء ابتدایی ترین وظایف مسوولین است.

 

وی  ضمن گلایه از وضعیت نا امید کننده همه جانبه در شهرستان سروستان درحوزه های عمرانی، اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی تاکید کرد: مردمی که خالصانه و عاشقانه  همه جوره  پای انقلاب و آرمان های خویش ایستاده اند باید مسئلان به آنان توجه بیشتری کرده تا از این طریق بتوان  طعم عدالت  را به آنان چشاند.


وی در پایان سخنان خویش تاکید کرد: البته دولت تدبیر امید تمام توان خویش را در راستای توسعه و عمران همه جانبه کشور به کار بسته و از هیچ کوششی در جهت بهبود معیشت اقتصادی و رفاه عمومی دریغ نخواهد کرد اما عملیاتی شدن این کار نیاز به حمایت و وحدت کلمه مردم و مسوولان دارد.

 

اجرای سرود همگانی دانش آموزان سروستانی، به آتش کشیده شدن پرچم آمریکای جنایتکار و رژیم جعلی صهیونیستی و همچنین قرائت قطعنامه  راهپیمایی و اجرای نمایش رزمی کاران بسیجی و از دیگر برنامه های ای مراسم بود.

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: