» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس گفت:

اشتغالزایی 8500 نفر در سطح استان فارس از افتخارات کمیته امداد حضرت امام (ره) است

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۹:۴۷ کد مطلب: 20273

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس در مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید کمیته امداد امام خمینی(ره) سروستان گفت: اشتغالزایی بیش از 8500 نفر در سطح استان فارس از جمله افتخارات این نهاد انقلابی است.

به گزارش خبرنگار سروستان ما، در مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سروستان که اوایل ظهر امروز در تالار حافظ این شهرستان برگزار شد دکتر محمد بذرافشان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس در سخنانی ضمن تقدیر از خدمات صورت گرفته در طول حدود 5 سال  مدیریت عبدالله رستمی مدیر سابق این نهاد در سروستان اظهار داشت:  پروژه بزرگ توانمند سازی خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) که با هدف حفظ عزت انسانی این گروه از افراد جامعه و همچنین کمک به استقلال اقتصادی اقشار آسیب پذیر با شدت و حدّت روز افزون در سطح استان فارس در حال پیگیری می باشد از جمله افتخارات  بزرگ کمیته اماداد خمینی(ره) محسوب می شود.


مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس با اشاره به اشتغالزایی بیش از 8500 نفر در سطح استان فارس تاکید کرد: همه خدمات ارائه شده توسط این نهاد پر خیر و برکت که از  جمله یادگارهای امام راحل و پیگیری ها و مساعدت ها و حمایت های مقام معظم رهبری می باشد برگ زرین دیگری از ثمرات انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.


وی در ادامه سخنان خویش ضمن تقدیر از  مسئولین و خیّرین سروستانی تصریح کرد: انجام پروژه های محرومیت زدایی که با همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه سروستان در  سراسر این شهرستان در حال پیگیری و اجراست از دیگر افتخارات مجموعه کمیته امداد امام خمینی(ره) در این شهرستان می باشد.


خاطر نشان می شود در این مراسم فرماندار سروستان نیز در سخنانی ضمن تقدیر از خدمات صورت گرفته توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) در سروستان خواستار تسریع در روند خدمات رسانی و به ویژه مبحث اشتغالزایی در جهت توانمندسازی خانواده های تحت پوشش این نهاد انقلابی در این شهرستان شد.


در پایان این مراسم ضمن تقدیر از خدمات عبدالله رستمی رئیس سابق کمیته امداد امام خمینی(ره) سروستان آقای پوراسمی به عنوان رئیس جدید این نهاد در سروستان معرفی شد.

 

گوشه هایی از این مراسم از نگاه دوربین؛

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: