» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

پیام تقدیر فرماندار از حضور حماسی مردم سروستان در راهپیمایی 22 بهمن امسال

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۷:۱۸ کد مطلب: 20279

فرماندار سروستان در پیامی از حضور پرشور و حماسی مردم انقلابی و ولایتمدار این شهرستان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن تقدیر کرد.

به گزارش خبرنگار سروستان ما، فرماندار سروستان با صدور پیامی از حضور حماسی و شکوهمند مردم انقلابی و ولایتمدار این شهرستان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن امسال تقدیر و تشکر نمود.

 

متن این پیام بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

در طلیعه چهلمین بهار انقلاب اسلامی، بار دیگر شاهد حضور پر شور شما مردم شهید پرور و ولایتمدار شهرستان سروستان  در راهپیمایی روز باشکوه 22 بهمن ماه  این طلیعه فجر انقلاب بودیم، شما با این حضور آگاهانه  در این روز شکوهمند و به یادماندنی با عزمی راسخ ثابت کردید که همچنان در بیعت با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و رهبر فرزانه انقلاب و شهدای گرانقدر ثابت پیمان و استوارید.

 

همراهی گسترده مردم و مسئولین که بیانگر وحدت و همبستگی آن ها با هر گرایش و سلیقه‌ای است، پیام انقلاب اسلامی را به سردمداران استکبار جهانی به شیواترین کلام فریاد زد و زمینه تثبیت نظام اسلامی را بیش از پیش فراهم کرد.

 

لذا از حضور آگاهانه یکایک شما مردم فهیم که برای رضای خدا  و شکر به درگاهش به سیل عظیم ملت سرافراز ایران پیوسته اید، تشکر و قدردانی می‌کنیم .

 

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: