» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

ثبت نام زائران عتبات نوروز 97 به هفتم اسفند موکول شد

۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۷:۲۵:۵۹ کد مطلب: 20415

مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: ثبت نام افرادی که در مرحله پیش ثبت نام سفرهای نوروزی عتبات عالیات، نام نویسی کرده‌ بودند از تاریخ دوم به هفتم اسفند ماه موکول شد.

به گزارش سروستان ما، مرتضی آقایی، مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت اظهار کرد: ثبت نام افرادی که در مرحله پیش ثبت نام سفرهای نوروزی عتبات عالیات، نام نویسی کرده‌ بودند از تاریخ دوم به هفتم اسفند ماه موکول شد.

آقایی تصریح کرد: بر این اساس ثبت نام متقاضیان عتبات نوروزی سال 97 در کاروان‌های زیارتی که قرار بود در چهارشنبه دوم اسفند ماه آغاز شود، به دوشنبه هفته آینده(هفتم اسفندماه) موکول شد و با 5 روز تاخیر انجام می‌شود.

وی در ادامه اضافه کرد:با توجه به بالا بودن هزینه‌ سفرهای هوایی عتبات تهران-نجف، طی 3 ماه گذشته تمامی پروازهای مسیر مذکور متوقف شده بود که با رایزنی‌های سازمان هواپیمایی کشوری این پروازها دوباره از روز گذشته(30 بهمن ماه) از سر گرفته شد.

مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت خاطرنشان کرد: هم اکنون یک توافق نسبی بین مدیریت فرودگاه نجف و خطوط هوایی ایران ایجاد شد و بخشی از پرواز زائران ایرانی به عتبات، در فرودگاه نجف انجام می‌شود.

آقایی تاکید کرد: برای عملیاتی شدن سفرهای عتبات نوروزی سال آینده به صورت هوایی به مقصد فرودگاه نجف، ثبت نام نهایی مسافران عتبات  با 5 روز تاخیر انجام خواهد شد.

منبع:باشگاه خبرنگاران
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: