» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

اعلام اسامی کاروان‌های حج تمتع سال ۹۷

۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱:۳۶ کد مطلب: 20419

سازمان حج و زیارت با اعلام کاروان‌های حج تمتع سال ۱۳۹۷ اعلام کرد که حاجیان می‌توانند از روز سه‌شنبه ۸ اسفند به دفاتر زیارتی مراجعه و ثبت‌نام قطعی خود را انجام دهند.

به گزارش سروستان ما، سازمان حج و زیارت در خصوص اعلام کاروان‌های حج تمتع سال 1397 و زمان ثبت نام قطعی در کاروانها اطلاعیه‌ای صادر کرد. 


در این اطلاعیه آمده است: از دارندگان فیش‌های حج تا پایان دی ماه 1385 دعوت می‌شود به ترتیب اولویت از روز سه‌شنبه 8 اسفندماه 96 با مراجعه به سامانه reserve.haj.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. ضمنا مشخصات کاروان‌ها در همین سامانه و سامانه حج و زیارت استان محل سکونت خود، به اطلاع متقاضیان رسیده است.

همچنین ترتیب اولویت‌های فراخوان شده به همراه نشانی دفاتر خدمات زیارتی در شهرستانهای هر یک از استان‌ها در سامانه‌های مذکور قابل مشاهده است. 

ضمنا تاکید می‌شود، اولویت ثبت نام با کسانی است که از چهارم بهمن ماه نسبت به تکمیل اطلاعات خود در سامانه حج اقدام کرده‌اند.

جهت تسهیل در امر ثبت نام، متقاضیانی که نمی‌توانند مستقیما از طریق سامانه ثبت نام کنند، دفاتر خدمات زیارتی همزمان در سراسر کشور آمادگی دارند تا ثبت نام آنان را انجام دهند.

منبع:فارس
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: