» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

رئیس جدید بیمارستان شهدای سروستان معرفی شد

۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۹:۲۷:۳۸ کد مطلب: 20514

دکتر مهران منصوری سروستانی به عنوان رئیس جدید بیمارستان شهدای سروستان معرفی شد.

به گزارش خبرنگار سروستان ما، ظهر دیروز و طی مراسمی که در سالن اجتماعات بیمارستان شهدای سروستان برگزار شد، ضمن تقدیر از خدمات دکتر علی محمد حبّی رئیس سابق این بیمارستان، دکتر مهران منصوری سروستانی به عنوان رئیس جدید بیمارستان شهدای سروستان معرفی شد.

 

این پزشک متخصص داخلی در سخنانی کوتاه، اولویت کاری خود را ایجاد بستر سازی مناسب جهت حضور متخصصین مورد نیاز این بیمارستان اعلام کرد و گفت: باید تلاش کنیم تا ضمن کاهش ارجاع بیماران مراجعه کننده به مراکز درمانی شیراز، از تمام ظرفیت های موجود در این بیمارستان استفاده کرد.

 

در ادامه دکتر مرزوقی،رئیس شبکه بهداشت و درمان سروستان ضمن تقدیر از خدمات دکتر حبّی رئیس سابق بیمارستان شهدای سروستان، از کلیه پرسنل این بیمارستان خواست تا با همکاری بیش از پیش ریاست جدید، امکان توسعه خدمات درمانی فراهم گردد.

 

نکته قابل تامل در مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید بیمارستان شهدای سروستان، عدم حضور مسئولین ارشد شهرستان و همچنین شورای اسلامی شهر و شورای خیرین سلامت سروستان بود.

 

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما:  

امیر سروستانی ساکن شیراز
۱۳۹۶/۱۲/۹ ۱۱:۳۴

ایشان (دکتر منصوری )از افراد مودب زحمتکش با سواد که با تلاش خود به اینجا رسیده اند انشاالله که در کارشان موفق باشند.

پاسخ به این نظر
سروستانی
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۰:۰۷

عرض تبریک وتهنیت به دکتر منصوری و مردم سروستان. دکتر منصوری مردی پر تلاش بی ادعا و بدون حاشیه. اینچنین نیروها و مدیران بومی نیاز مبرم شهرستان. البته یاد خانم دکتر سلطانی هم به خیر

پاسخ به این نظر