» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

امسال 9000 نهال با مشارکت مردم در سروستان غرس می شود

۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۹:۰۸ کد مطلب: 20675

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سروستان از غرس 9 هزار نهال طی هفته درختکاری در سروستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار سروستان ما، صبح امروز و در نخستین روز از هفته درختکاری با حضور جمعی از مسئولین سروستان، زنگ سبز در مدارس سروستان به صدا درآمد.

 

در مراسم ویژه ای که  در مدرسه شهید کامران کمالی برگزار شد،دانش آموزان و مسئولین تعدادی نهال در این مرکز آموزشی غرس کردند.

همچنین طی روز گذشته بیش از 200 اصله  نهال در کنار مقبره شهدای گمنام سروستان و همچنین اردوگاه فرهنگی و تفریحی دانش آموزان این شهرستان و مدرسه شهید قاسمعلی مومنی روستای مومن آباد غرس شد.

در حاشیه مراسم روز ملی درختکاری، سید مجتبی شریفی سعدی، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سروستان در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تبریک روز ملی درختکاری اظهار داشت: امسال بیش از 9 هزار  درخت در نقاط مختلف شهرستان سروستان غرس می شود.

وی ضمن تقدیر از مردم و مسئولین و مقامات محلی که در طول سال با این اداره در راستای حفظ و توسعه مراتع و منابع طبیعی سروستان همراهی و همکاری  دارند تصریح کرد: مردم و مسئولین سروستان با همکاری و همراهی همیشگی خویش با اداره منابع طبیعی سروستان سهم ویژه ای در راستای حفظ و توسعه منابع طبیعی این شهرستان دارند.

تاکید بر  داشت و نگهداری از درختان که توسط  مردم در نقاط مختلف این شهرستان  و به ویژه در مراتع  سروستان کاشته می شود از جمله درخواست های رئیس منابع طبیعی سروستان از مردم بود.

شریفی سعدی در پایان این گفتگو ضمن تقدیر از ائمه جمعه و جماعت، مسئولین ادارات و نهادهای نظامی و انتظامی و همچنین نیروی مقاومت بسیج و گروه عاشقان طبیعت که در طول سال همکاری بسیار صمیمانه ای با این اداره دارند تاکید کرد: حفظ مراتع و منابع طبیعی به عنوان ثروت های خدادادی وظیفه همه آحاد مردم می باشد.

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: