» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

مدال جهانی‌ام نذر امام رضا (ع) بود

۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰:۴۸:۰۵ کد مطلب: 20724

ملی‌پوش وزنه‌برداری با بیان اینکه مدال جهانی‌ام نذر امام رضا (ع) بود، گفت: هیچ احساسی بالاتر و بهتر از اینکه امروز خادم امام رضا (ع) شدم، ندارم.

به گزارش سروستان ما، علی هاشمی بعد از اهدای مدال جهانی خود به موزه آستان قدس رضوی اظهار کرد: چند سال تلاش کردم و در مسابقات مختلف مقام آوردم اما قبل از مهم‌ترین مسابقه‌ای که داشتم یعنی مسابقات جهانی آمریکا با امام رضا (ع) عهد کردم که اگر طلا بگیرم مدالم را نذر ایشان می‌کنم. 

وی ادامه داد: امروز هم برای همین به اینجا آمدم و فکر نمی‌کردم که پس از اهدا مدالم با درخواستم برای خادمی امام رضا (ع) موافقت شود، حالا نیز هیچ احساسی بالاتر و بهتر از امروز که خادم امام رضا شدم، ندارم. 

ملی‌پوش وزنه‌برداری ایران بیان کرد: مردم منطقه‌ای که در آنجا به دنیا آمدم یعنی روستای مورت بخش چوار ایلام، واقعا افراد زحمتکش و باایمانی هستند و وقتی شنیدند که به مشهد می‌آیم همه التماس دعا داشتند و خوشحالم که حالا می‌توانم به عنوان خادم آقا امام رضا (ع) به آنجا بازگردم.

هاشمی درباره شرایط تیم ملی نیز گفت: اردوهای خود را آغاز کردیم و تا قبل از عید برای آماده‌سازی مسابقات آسیایی در اردو خواهیم بود، تمام تلاشم را می‌کنم که با لطف امام رضا (ع) و دعای مردم بتوانم در مسابقات آسیایی و بعد از آن المپیک باز هم افتخارآفرینی کنم و مدال‌هایی را که به دست می‌آورم را به موزه آستان قدس رضوی اهدا کنم.

 

منبع: فارس
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: