» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

آغاز توزیع میوه شب عید در سراسر فارس

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴:۵۷ کد مطلب: 20810

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از آغاز توزیع میوه شب عید در سراسر استان از امروز خبر داد.

به گزارش سروستان ما، هدایت‌الله رحیمی از آغاز توزیع میوه شب عید در سراسر استان فارس  از امروز خبر داد و اظهار داشت: پرتغال والنسیا تولید استان فارس در سبدهای 6 کیلویی دو ردیفه هر کیلو 2700 و سیب تولید استان فارس نیز در سبدهای 6 کیلویی دو ردیفه هر کیلو 2300 به فروش می‌رسد.

 

وی با بیان اینکه میوه تنظیم بازار در شیراز در  100 میوه‌فروشی و 34 بازارچه توزیع میوه شهرداری توزیع می‌شود، افزود: هیچ محدودیتی برای توزیع میوه شب عید نداریم و به هر میزان که تقاضا باشد در بازار توزیع می‌شود.

 

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با بیان اینکه در فروشگاه‌های بزرگ توزیع میوه شب عید ناظران ما مستقر هستند و در بقیه محل‌های توزیع نیز ناظران سیار بر نحوه توزیع میوه نظارت دارند، گفت: مردم در صورت مشاهده هر گونه تخلف در توزیع میوه شب عید با شماره 124 تماس بگیرند.

 

وی با بیان اینکه به جز میوه تنظیم بازار، برنج، گوشت مرغ و گوشت گوسفندی منجمد در بازار در حال توزیع است، افزود: برنج هندی 1121 در بسته‌های 10 کیلوی به قیمت 5600، برنج هندی پیارم در بسته‌های 10 کیلویی به قیمت 2600، برنج تایلندی در بسته‌های 10 کیلویی به قیمت 3900 در حال توزیع است.

 

رحیمی خاطرنشان کرد: مرغ منجمد نیز در سطح شیراز کیلویی 6100، در بقیه نقاط استان کیلویی 6200 و گوشت منجمد گوسفندی کیلویی 23 هزار تومان در حال توزیع است.

منبع:تسنیم
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: