» آخرین عناوین :


نظرسنجی

آرشیو
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

برگزاری مراسم حلول سال جدید در حرم مطهر امامزاده علی ابن اسحاق(ع) سروستان

۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۹:۰۹:۳۱ کد مطلب: 20900

این مراسم امروز سه شنبه ۲۹ اسفند ماه همزمان با اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء در حرم مطهر علی ابن اسحاق(روستای کته گنبد سروستان) برگزار می شود.

مسعود رضایی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سروستان در گفتگو با خبرنگار سروستان ما از برگزاری مراسم تحویل سال نو در بقاع متبرکه مستقر در این شهرستان خبر داد و گفت: امسال مراسم تحویل سال نو همچون سال های گذشته در بقاع متبرکه سروستان برگزار می شود.وی همچنین افزود: به همت هیئت امنا و اهالی روستای کته گنبد، امسال مراسم تحویل سال نو به صورت ویژه در حرم مطهر امامزاده جلیل القدر" حضرت علی ابن اسحاق(ع) برگزار می شود.


وی در ادامه این مطلب گفت: این مراسم با اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء آغاز و پس از اجرای برنامه های دعا و نیایش و همچنین ویژه برنامه شهادت امام هادی(ع) با قرائت دعای تحویل سال به استقبال سال جدید خواهیم رفت.
 


رضایی با اشاره به آغاز برنامه " آرامش بهار" در سراسر بقاع متبرکه مستقر در این شهرستان گفت: ویژه برنامه فرهنگی "آرامش بهاری" که در چهارچوب ترویج فرهنگ اسلامی و همچنین در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری می باشد همچون سال های گذشته از دیروز(۲۸ اسفندماه) آغاز و تا پایان تعطیلات نوروزی با ارائه برنامه های مختلف فرهنگی، معنوی، تربیتی و بصیرتی در حرم مطهر امامزادگان جلیل القدر مستقر در این شهرستان برگزار می شود.

 

انتهای پیام/س
نام:                       

پست الکترونیک: 
نظر شما: